Moje filozofie... disciplína tě dovede až za hranice tvého očekávání...

Principy, kterými se řídím...

"Kolik energie do něčeho vložíš,  tolik, a dvakrát víc se ti vrátí."

"Někdy méně znamená více,  ovšem taky někdy ještě miň. "

"Pravda k sobě samému,           může změnit svět okolo nás."

"Tělo,mysl a duše musí být celoživotně kultivovány.         Jakmile se posouváme jen jedním směrem okrademe ostatní dva."Ten příběh se již píše od mých 17ti let, kdy jsem poprvé přišel do fitka, jako mladý fotbalista, kterého nebavilo téměř nic, kromě sportu a počítačových her, vtipná kombinace.

Nicméně během mých studijních let jsem již věděl jak používat své tělo k lepším výkonům, a jak ho mám trénovat. Ačkoli jsem nebyl nikdy objemově výrazný, kompenzoval jsem to mrštností , trochou elegance a disciplínou.

Tak se stalo, že ve svých 21. letech jsem se rozhodl nastoupit na soutěžní dráhu v kulturistice. Závodil jsem nejdřív v Česku, pak i na Mistrovství Evropy ve Španělsku a na další mezinárodní soutěži tady v Česku. Začalo mne to bavit a ihned jsem si udělal trenérský kurz. Jako naprosté mladé ucho jsem si myslel, že spasím svět, že už vím vše. Ha! Jak naivní a hloupý jsem byl. Tam moje cesta teprve začala a já se nepřestal učit novým věcem jak ve sportovní sféře, tak v businessu. 

Osud tomu chtěl, abych se zajímal o obchod a lidské tělo. Vše mě k tomu vedlo. Proto jsem se rozhodl rozšířit své znalosti o masáže a hluboké znalosti pohybového aparátu, které uplatňuji v každodenním pracovním životě s klienty. Vytvořil jsem si programy, díky kterým dokážu správně nasměrovat klienty. Tou dobou jsem měl již své odzávoděno, ale připravoval jsem několik dalších kluků i holek na jejich soutěžních cestu. Nutno říct, že mi všichni dělali hroznou radost a většina z nich končila na prvních 3.místech.

Zakládám si na tom, aby každý klient rozuměl tomu proč a co cvičíme a taky, aby si jako první dokázal sám pomoct, když mě již nebude mít po ruce. Je to celoživotní vzdělávání a není to jen o tom přijít, udělat službu a odejít, ale opravdu vzdělat a obohatit své klienty.

Mám velké plány do budoucna, již teď pracuji na online video-klientské sekci, díky které se mí stávající klienti a i noví, dostanou ke cvikům a programům během chvilky. Rád bych vybudoval komunitu jak ze soutěžní tak i mimo soutěžní sféry. Dělám věci jinak a nebojím se říct, když je něco špatně.

Jsem také trenér dětského přípravného kurzu Gymnathlon, díky kterému jsme schopni přivést sport k těm nejmenším a naučit je tak lásku k pohybu. Musím říct, že tyto tréninky mě neskutečně baví a obohacují i na osobní rovině.

Vím, že sport již bude se mnou až do samého konce, proto se snažím jít efektivní cestou, je důležitý si ovšem připustit, že život není jen sport, je to mnohem víc. 

Pro své klienty se snažím vždy najít to nejlepší řešení, proto i kvalita mých služeb jde neustále kupředu. Pořád se vzdělávám a snažím se najít způsob jak oslovit dalši lidi, protože můj přístup, ze zkušenosti s klienty je, životu měnící.