Konzultace

Potřebuješ se jen poradit? Hodinu se ti budu plně věnovat a odpovím na jakýkoli dotaz.

O čem se budeme bavit?

Nepředpokládám, že na konzultaci přijde někdo, kdo neřeší žádný problém, aby se jen pobavil jak se jen má. Před samotnou konzultací se emailově spojíme a dopředu stanovíme téma konzultace a rozsah (jestli se uvidíme online nebo osobně, a jestli jednou nebo vícekrát). 

Máte-li pochybnosti ohledně stravy, tréninku, techniky, dýchání nebo problematiky spojenou se zdravím, právě vám je konzultace určená, abychom odpověděli na všechny dotazy. Máte zkrátka prostor ptát se na cokoli. Konzultace neprobíhá jako připravený monolog, kdy vám řeknu, že musíte správně jíst a cvičit (douh), ale probíhá formou diskuze na téma, které chcete. 

Mým cílem tady není motivace opět, jde o to prolomit některé zaběhnuté myšlenkové pochody a uvést věci na pravou míru, vybočit z řady, dodat klientu jiný úhel pohledu a odůvodnit ho. 

Konzultace je také pro závodníky, kteří by chtěli probrat přípravu.

Ceník

Online konzultace

Konzultace probíhá skrz videhovor na 60 minut. Během této doby si zodpovíme všechny dotazy, které je dobré mít připravené už v předstihu.

500 Kč

Osobní konzultace

Osobní konzultace v mém studiu v centru Ostravy - projdeme diagnostikou, zhodnocením pohybovým a dechovým aparátem a doporučením následného postupu

700 Kč